ارائه‌ی دستاوردهای سال ۹۷ شرکت مخابرات طبق اولویت‌های راهبردی

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، گفت: سال ۹۷ طبق اولویت‌های راهبردی شرکت، دستاوردهای مختلفی در همه بخش‌های شرکت داشتیم که به تفکیک در چند نوبت اقدامات هر حوزه را ارائه می‌دهم.

بازار ایران – به گزارش بازار ایران، مهندس سیدمجید صدری در اینستاگرامش نوشت:

سال ۹۷ طبق اولویت‌های راهبردی شرکت، دستاوردهای مختلفی در همه بخش‌های شرکت داشتیم که به تفکیک در چند نوبت اقدامات هر حوزه را ارائه می‌دهم.
در حوزه شبکه مرکز مدیریت عملیات شبکه شرکت مخابرات (NOC مرکزی) راه‌اندازی شد. در ظرفیت‌سازی شبکه NGN/IMS، بالغ بر ۲ میلیون افزایش مشترک داشتیم و Edge شبکه IP در سیزده منطقه کشور اجرا شد که طی آن ظرفیت شبکه استانی به ۲۴ ترابیت بر ثانیه رسید.
خوشبختانه توانستیم از توانمندی‌های تولید داخل در حوزه دسترسی، انتقال و Core بهره‌مند شویم و همچنین با ارتقاء کیفیت شبکه، همه مناطق در بازه معین تحت پوشش قرار گرفتند.
در بخش فیبرنوری برای ۲ میلیون مشترک ظرفیت‌سازی ایجاد و رکورد ۳۲۰۰ ترابایت ترافیک روزانه بخش ثابت ثبت شد.
شرکت مخابرات ۶۲ درصد سهم بازار ADSL کشور را در اختیار دارد و ازلحاظ تعداد مشترکان تلفن ثابت در دنیا رتبه ۹ را کسب کرده‌ایم.
این‌ها تنها بخشی از دستاوردهای ما در حوزه شبکه است که در سال گذشته به آن دست‌یافتیم و به امید خدا امسال نیز قدم‌های مثبت دیگر در این بخش ادامه دارد.

View this post on Instagram

‌‌ سال ۹۷ طبق اولویت‌های راهبردی شرکت، دستاوردهای مختلفی در همه بخش‌های شرکت داشتیم که به تفکیک در چند نوبت اقدامات هر حوزه را ارائه می‌دهم. در حوزه شبکه مرکز مدیریت عملیات شبکه شرکت مخابرات( NOC مرکزی) راه‌اندازی شد. در ظرفیت‌سازی شبکه NGN/IMS دو میلیون افزایش مشترک داشتیم و Edge شبکه IP در سیزده منطقه کشور اجرا شد که طی آن ظرفیت شبکه استانی به ۲۴ ترابیت بر ثانیه رسید. خوشبختانه توانستیم از توانمندی‌های تولید داخل در حوزه دسترسی، انتقال و Core بهره‌مند شویم و همچنین با ارتقاء کیفیت شبکه، همه مناطق در بازه معین تحت پوشش قرار گرفتند. در بخش فیبر نوری برای ۲ میلیون مشترک ظرفیت‌سازی ایجاد و رکورد ۳۲۰۰ ترابایت ترافیک روزانه بخش ثابت ثبت شد. شرکت مخابرات ۶۲ درصد سهم بازار ADSL کشور را در اختیار دارد و ازلحاظ تعداد مشترکان تلفن ثابت در دنیا رتبه ۹ را کسب کرده‌ایم. این‌ها تنها بخشی از دستاوردهای ما در حوزه شبکه است که در سال گذشته به آن دست‌یافتیم و به امید خدا امسال نیز قدم‌های مثبت دیگر در این بخش ادامه دارد. #ارتباطی_فراگیر #گزارش_به_مردم #توسعه_شبکه_مخابرات

A post shared by Seyed Majid Sadri (@sm_sadri) on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *