سایت‌های دوست‌یابی هم طرح ترافیک خبرنگاری گرفتند؟

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: در صورتی که اخذ طرح ترافیک خبرنگاری توسط سایت‌های دوست‌یابی ثابت شود طرح ترافیک این سایت‌ها حذف خواهد شد.

بازار ایران – محسن پورسیدآقایی در حاشیه برگزاری جلسه علنی شورای شهر تهران، در ارتباط با انتشار اسامی خبرنگاران و نام رسانه‌های دریافت‌کننده طرح ترافیک خبرنگاری اظهار کرد: براساس مصوبه شورای شهر معاونت حمل و نقل اقدام به این کار کرد.
وی در پاسخ به این پرسش که در بین گیرندگان طرح ترافیک نام برخی از سایت‌های دوست‌یابی نیز منتشر شده است و آنها نیز طرح ترافیک خبرنگاری دریافت کردند و آیا این سایت‌ها مورد بررسی و کنکاش قرار گرفته‌‌اند یا خیر، گفت: قاعدتا هر رسانه‌ای که مجوز وزارت ارشاد را داشته است براساس فرآیند معاونت مستحق دریافت طرح ترافیک خبرنگاری بوده است.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: اینکه شما عنوان می‌کنید برخی از سایت‌های دوست‌یابی و رسانه‌های فاقد مجوز طرح ترافیک خبرنگاری اخذ کرده‌اند یک ادعا است و در صورتی که این ادعا ثابت شود ما نیز اقدام به حذف این رسانه‌ها و خبرنگاران از طرح ترافیک می‌کنیم.
پورسیدآقایی تأکید کرد: البته سال گذشته نیز حدود 32 نفر از خبرنگاران پس از دریافت طرح ترافیک خبرنگاری مورد پایش قرار گفتند و در نهایت طرح ترافیک آنها حذف شد.

 منبع: تسنیم 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *