قیمت مرغ به نرخ مصوب رسید

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: امروز قیمت مرغ در مراکز عرضه سطح شهر کاهش یافته و به نرخ مصوب کیلویی ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده است.

بازار ایران – مهدی یوسف‌خانی، درباره جدیدترین وضعیت قیمت مرغ در مراکز عرضه سطح شهر با بیان اینکه فعلا قیمت مرغ در همین سطح باقی می‌ماند، اظهار کرد: قیمت‌ها همیشه تابع عرضه و تقاضا هستند که با افزایش عرضه در چند روز اخیر، قیمت مرغ کاهش پیدا کرده و امروز به قیمت مصوب (۱۲ هزار و ۹۰۰ تومانی) رسیده است.

به گزارش ایسنا، حدود ۱۰ روز پیش نیز رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با بیان اینکه در چند روز آینده قیمت مرغ به نرخ مصوب خواهد رسید، گفته بود: از چند روز گذشته سیر نزولی قیمت‌ گوشت مرغ آغاز شده است.

یوسف‌خانی خاطرنشان کرده بود: در چند وقت اخیر قیمت نهاده‌های دامی نسبت به گذشته کاهش قابل‌توجهی داشته و حتی قیمت نهاده دامی در بازار آزاد از عرضه دولتی آن کمتر است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قیمت اقلام مختلف مرغ نیز روند نزولی به خود خواهد گرفت، تأکید کرده بود: اقلام مختلف مرغ همچون سینه، فیله و … تابعی از قیمت مرغ است و به‌طور حتم قیمت اقلام مختلف مرغ نیز کاهش می‌یابد.

 منبع: ایسنا 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *