سه بدهی کلان دولت نسبت به بازنشستگان؛

عذرخواهی،شرمساری،استعفا‼

این روزها بازنشستگان نجیب، درتنگنای معیشت، روزهای پرمشقت و رنج آوری را تجربه می کنند اما دولت راهکاری معقول برای استیفای حقوق مغفول آنان ارائه نمی دهد و با ماشاء الله، انشاء الله گفتن و وعده های تکراری و فریبنده، نمک برزخم ناسور آنان می پاشد.

اخبار بازار؛ خداداد ابراهیمی – ازستم های مضاعف دولت روحانی به بازنشستگان این است که خود یک دولت بازنشسته است اما درد بازنشستگان را نمی فهمد و هربار با فرصت سوزی ها و لطایف الحیل سازمان بی برنامه‌ی “برنامه و بودجه”،مطالبات چندین ساله‌ی آنان را به تعویق می اندازد. کابینه‌ی دولت حسن روحانی که به کابینه‌ی پیر و خسته معروف است، اغلب وزیران ، معاونان وزارتخانه ها ، استانداران و برخی مدیران کل حوزه های وزارتی، مدیران عامل شرکت های پر درآمد وابسته به دولت را از بین نزدیکان ووابستگان جناحی خود برگزیده که حتی بعضی ازآنان چند بارهم بازنشسته شده‌اند. این جماعت که خود در اَمن عیش به زندگی اشرافی و تشریفاتی ادامه می دهند،دربرابر صدها رنج و گرفتاری بازنشستگان شریف، سکوت کرده و همه چیز را به فردا و فردا ها محول می کنند.
استمرار بحران صندوق های بازنشستگی، اجرایی نشدن طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان، عدم تصویب حق منطقه جنگی بازنشستگان، عدم پرداخت پاداش پایان خدمت آنان و… ازجمله مطالبات قانونی بازنشستگان است که دولت روحانی دربرابر آن ها مستاصل عمل کرده و برای همیشه دربرابر بازنشستگان عزیز سه بدهی کلان خواهد داشت؛ عذرخواهی، شرمساری، استعفا!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *