شیرینی در آستانه روز مادر گران نمی‌شود

به گفته رئیس اتحادیه صنف قنادان تهران با تمهیدات از پیش صورت گرفته، قیمت انواع شیرینی در روز مادر افزایش نخواهد یافت.

علی بهره‌مند رئیس اتحادیه صنف قنادان تهران در خصوص وضعیت بازار شیرینی در روز مادر اظهار کرد: هم اکنون وضعیت بازار فروش کیک و انواع شیرینی در وضعیت مطلوبی به سر می‌برد و به تازگی نیز شاهد افزایش قیمت‌ها نبودیم.
وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) تقاضا و عرضه واحد‌های صنفی افزایش خواهد یافت، اما به دلیل تمهیداتی که از پیش صورت گرفته، هیچ افزایش قیمتی در این ایام نخواهیم داشت.
رئیس اتحادیه صنف قنادان تهران بیان کرد: طی چند ماه گذشته برخی اقلام مواد اولیه با افزایش قیمت روبه رو شدند، اما با این حال نه تنها برای روز مادر بلکه تا پایان امسال قیمت انواع شیرینی‌تر و خشک افزایش نخواهد یافت.
بهره‌مند ادامه داد: انواع شیرینی‌تر هم اکنون با قیمت ۳۵ هزار تومان، شیرینی پاپیون، زبان و دانمارکی ۲۸ هزار تومان و کیک یزدی ۲۱ هزار تومان در واحد‌های صنفی فروخته می‌شوند.
وی مطرح کرد: قیمت برخی شیرینی‌ها در اتحادیه تصویب و به واحد‌های صنفی ابلاغ می‌شود، اما شیرینی‌هایی که جزو این دسته نیستند، واحد‌ها بر اساس کیفیت شیرینی قیمت گذاری می‌کنند.
رئیس اتحادیه صنف قنادان تهران تصریح کرد: قیمت کیک در واحد‌های صنفی نرخ مشخصی ندارد و واحد‌ها بر اساس کیفیت مواد اولیه‌ای که در پخت آن به کار می‌برند، قیمت گذاری می‌کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *