طرح ترافیک همچنان اجرا نخواهد شد

معاون عمرانی استانداری تهران گفت: با تصمیم شورای ترافیک تهران اجرای طرح ترافیک همچنان منتفی است.

اخبار بازار – محمد تقی زاده معاون عمرانی استانداری تهران در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه شورای ترافیک تهران مصوب شد با توجه به شیوع ویروس کرونا همچنان اجرای طرح ترافیک در شهر تهران منتفی باشد.

معاون عمرانی استانداری تهران درباره دیگر مصوبات جلسه شورای ترافیک استان تهران اظهار داشت: یکی از مصوبات مهم این جلسه شبکه‌های آزادراهی تهران ـ شمال و خروجی‌های استان مانند شرق استان بود که مقرر شد پلیس و دستگاه‌های امدادی و راهداری آمادگی لازم را با توجه به عید سعید فطر و حجم سفرها داشته باشند و اورژانس و هلال‌احمر نیز در آزادراه تهران ـ شمال حضور داشته باشند و اقدامات لازم را انجام دهند.

وی بیان داشت:‌ یکی دیگر از مصوبات این جلسه مسیر حسن‌آباد ـ فشافویه بود که حدود 6 کیلومتر باید بهسازی و روشنایی آن انجام شود که 50 درصد آن را راهداری و مابقی آن را نیز فرمانداری هزینه می‌کند.

معاون عمرانی استانداری تهران گفت: یکی دیگر از موارد محور طرح اخترآباد به صفادشت بود که با توجه به وجود شهرک صنعتی ملارد و توسعه آن مواردی در خصوص بهسازی این محدوده نیز مطرح شد و یکی دیگر از موارد هم کمربندی سوم تهران بود که کلیات آن به تصویب رسید.

تقی‌زاده درباره طرح ترافیک نیز خاطرنشان کرد: در شورای ترافیک شهر تهران مصوب شده بود که طرح ترافیک از 6:30 صبح تا 8 صبح باشد که کارکنان بتوانند از حمل و نقل شخصی استفاده کنند و از سوی دیگر نیز پایان طرح ترافیک از ساعت 2 تا 4 بعدازظهر مطرح شد تا بتوانند بدون اخذ جریمه و عوارض از محدوده خارج شوند.

وی گفت:‌در جلسه امروز این موضوع نیز مورد بررسی قرار گرفت و زمان شروع طرح ترافیک جدید هنوز مشخص نیست و شورای عالی ترافیک تهران زمان اجرایی آن را متعاقباً اعلام می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *